UR & KLOCKOR / Golvur / Golvur 7347400
nr 734 7400
Golvur
1920-tal, ek, höjd: 240
Kondition: skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 januari 2012
kl 17:44:33
16/1 17:36:09